Jesteśmy na FB
Konto do wpłat

AD Services A. Dakowicz Sp. J.
ul. 27 Grudnia 34
04-665 Warszawa

mBank
25 1140 2017 0000 4602 1061 5393

Witamy

Zapraszamy Dzieci od 6 miesiąca do 3 roku życia, w godzinach 7.00 – 18.00.


Żłobek Tupu Tup to miejsce kameralne i przytulne, gdzie Państwa dziecko poczuje domową atmosferę, a wykwalifikowana i troskliwa kadra zadba o potrzeby indywidualne każdego malucha. W celu zapewnienia Państwu pełnego komfortu w naszym żłobku zapewniamy monitoring. W każdej chwili będziecie Państwo mogli zajrzeć online, co robi Wasze maleństwo. Jesteśmy wpisani do Rejestru Żłobków i Klubów Dziecięcych m.st. Warszawy.

 

Drodzy Rodzice!

Pierwsze trzy lata życia dziecka to najważniejszy okres w jego rozwoju. Dlatego w naszym żłobku stwarzamy dziecku sytuacje, w których będzie miało możliwość zdobywania nowych umiejetności i ich doskonalenia. Wspieramy dziecko w budowaniu jego osobowości i w uświadamianiu własnej wartości.

 

W naszej placówce zatrudniamy profesjonalnych pedagogów, ludzi z pasją, aby wspierali nas w misji tworzenia żłobka przyjaznego dzieciom. To oni codziennie dbają i troszczą się o to, żeby każde dziecko jak najlepiej zniosło rozłąkę z rodzicami, a także stwarzają możliwości do prawidłowego rozwoju Państwa malucha.

 
Dodaj link do:www.facebook.com